Духовне усиновлення зачатої дитини – буклет

Наприкінці березня Католицька Церква згадує момент втілення Сина Божого у лоні Діви Марії. Урочистість Благовіщення – це усвідомлення того, що сам Бог приходить до нас у людському тілі, розпочинаючи свою дев’ятимісячну мандрівку, яка завершиться народженням на світ. Невипадково, що саме цього дня Вселенська Церква зосереджує свою увагу на такому важливому моменті, яким є зачаття нової істоти.

Стаючи на захист життя, заохочує долучитися до особливої молитви – духовного усиновлення зачатої дитини. Це молитва, а також добровільні зречення, за дитину, яка вже існує в лоні матері, однак їй загрожує насильницька смерть, тобто аборт. Ми молимося і покутуємо за дитя, чиє ім’я знає лиш Бог, і міцно віримо, що завдяки нашим духовним зусиллям воно щасливо народиться і житиме на Божу славу, дякуючи за безцінний дар життя.

 Заохочуємо і Вас, відважитись на дев’ятимісячну молитовну боротьбу, яка допоможе врятувати нове життя. Допомогою у цьому нехай стане буклет, який видало Львівське Видавництво Святого Павла. У ньому знайдемо роз’яснення, обітницю та щоденну молитву, якою потрібно молитися впродовж дев’яти місяців.

Замовлення буклетів:

за телефоном +380679090829 (10.00-15.00)

або електронною поштою knyharnia@sviatyipavlo.com.

Оплата за буклети – добровільна пожертва, пересилку оплачує отримувач.