АПОСТОЛЬСТВО

Наше апостольство

Натхненні прикладом святого Павла та засновника „Родини Святого Павла“ блаженного Якова Альберіоне, проголошуємо людям радісну новину про те, що спасіння прийшло у світ в особі Ісуса Христа. Це звернення слід переказувати усіма зрозумілими для сучасних людей способами, якнайшвидше і якнайкраще. Для цього в нашому апостольстві ми використовуємо засоби масової інформації: книжки, газети, радіо, телебачення, електронні носії тощо. В усьому світі ми відомі завдяки виданням нашого Видавництва Святого Павла.

Пропагування Біблії, просвітницька діяльність з використанням ЗМІ, надання підтримки сім’ї у виконанні її виховних завдань — це наші видавничі пріоритети. Стараємося по-християнськи говорити про все, чим живе сучасна людина. Видаємо книжки для дорослих, молоді і дітей, альбоми, книжки-сувеніри, календарі, листівки, закладки, диски CD i DVD, комп’ютерні гри. Тематика наших видань — це релігія, освіта, виховання та психологія.

Як правило, на парафіях ми не працюємо, однак намагаємося брати участь у традиційному душпастирстві у локальних спільнотах. Проводимо реколекції, організуємо дні зосередження, оточуємо духовою опікою як ченців, так і мирян. Також підтримуємо всіх, хто творить сучасну медійну культуру, тобто журналістів, письменників і митців.

 

19 вересня 2023 року єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава освятив нові приміщення Видавництва Святого Павла у Львові.

АПОСТОЛЬСТВО