ІДИ ЗА МНОЮ

Іди за мною

Молитва за покликання

Ісусе Божественний Вчителю, Ти сказав: „Жниво справді велике, та робітників мало; Ми з любов’ю приймаємо Твій заклик: „Тож благайте Господаря жнива, щоб на жниво Своє Він робітників вислав“ (Мт. 9,38).

Розбуди палку жертовність для нових покликань, згідно з думкою: „Всі віруючі — для всіх покликань“. Дай більше священиків, які будуть сіллю землі, світлом для світу, містом, що стоїть на вершині гори, для спасіння людства, викупленого Твоєю Кров’ю. Дай більше богопосвячених осіб, чиї інститути та доми розсіяні по цілому світу, збиратимуть Твоїх улюблених дітей і будуть вогнищами, що даватимуть світло і тепло, садами святих, згідно з заспівом: „Слава во вишніх Богу, а на землі — мир людям доброї волі“.

Маріє, Божа обранице, Мати і стражнице святих покликань, молися за нас, за нас і за всіх покликаних Богом. Амінь.

Паулісти у Львові в 2019р.  (о. Ципріан, бр. Адам, о. Маріуш)

Молитва за апостольство засобами масової інформації

Господи Боже, щоб показати людям свою любов, Ти послав на землю свого Єдинородного Сина Ісуса Христа та вчинив Його Вчителем, Дорогою, Правдою та Життям. Учини, щоб різні засоби масової інформації завжди використовувалися на Твою славу та для добра людей.

Розбуди покликання до цього апостольства та надихни усіх людей доброї волі, щоб через молитву, діяльність та жертовність співпрацювали з Церквою у проголошенні Євангелія цими засобами. Амінь.

Може, Господь Бог і тебе закличе і запросить стати апостолом у сучасному світі?

Koнтакт (Львів):

   о. Маріуш, тел. 0961496577, mkrawiec@paulisty.org